Pretty Little Liars TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Pretty Little Liars İzleyicileri burada toplanıyor!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanıtım

YazarMesaj
Liveymom.
Admin
Admin
Liveymom.

+ Rep : 1
Lakap : Çilek

Tanıtım Empty
MesajKonu: Tanıtım   Tanıtım EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 2:36 pm

Tanıtım 719456e1

Sırları, olan gizemli, güzel bir kıza asla güvenme...
Dedikodunun zehirli bir sarmaşık gibi etrafta dolandığı Rosewood'da yaşayan dört mükemmel kız, aslında göründükleri gibi değillerdir.
Spencer, Aria, Emily, Hanna ve en yakın arkadaşları Alison; Rosewood lisesinde öğrencilikleri boyunca lüks evlerinden çıkıp, Pucci bikinileriyle solaryuma gider ve titizce manikürlenmiş ellerinin arkasından gülücük saçarlardı. Etraflarındaki herkesin sevdiği fakat gizliden gizliye de nefret ettiği kızlardı bunlar; Alison dışında.

Ve bir gece Alison aniden ortadan kayboldu. Spencer, Aria, Emily ve Hannah'ın üzüntülerinin arkasında birazcık rahatlamaları da görülebiliyordu. Alison'un cesedi evin arka bahçesinde bulunmuş ve en yakın arkadaşlarının hafızalarında Alison'la alakalı kötü anıları canlanmıştı.

A. ise artık harekete geçmenin vakti geldiğine inanıyordu. kızların bildiği bütün sırlarını kullanmanın vakti gelmişti. Alison'un cinayetini en yakın arkadaşlarından birinin işlediğini söylüyordu. Sırların daha karanlık, anıların daha ölümcül olmaya başladığı bu olaylar zinciri, sevimli küçük arkadaşların o mükemmel hayatlarını indana çevireceğe benziyor.

Sayfa Sayısı:324

Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanıtım
» Tanıtım