Pretty Little Liars TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Pretty Little Liars İzleyicileri burada toplanıyor!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Vampire Diaries

+2
poison-ivy
Esat
6 posters
YazarMesaj
Esat
Moderatör
Moderatör

+ Rep : 2

The Vampire Diaries Empty
MesajKonu: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries EmptyPaz Ağus. 15, 2010 5:10 am

Ailelerini dört ay önce bir trafik kazasında kaybetmiş olan 17 yaşındaki Elena ve 15 yaşındaki kardeşi Jeremy, yaşadıkları acı sonrası hayatlarına devam etmeye çalışmaktadırlar. Elena çevresinde her zaman güzelliği ve başarılı bir öğrenci olmasıyla ön planda olmuştur. Yaşadığı acıyı dış dünyadan saklama çabasındadır. İki vampir kardeşten Stefan ve Damon'ın kasabaya gelmesiyle, Elena'yla Stefan hemen birbirlerine karşı ilgi duymaya başlarlar.
Dizi bu hikâyeden yola çıkarak, ufak bir kasabadaki iki vampir kardeşin Elena isimli genç kıza karşı duydukları tutku yüzünden birbirleriyle mücadele içerisinde olmalarını konu alıyor. Vampirlerden daha iyi huylu olarak tanımlayabileceğimizin adı Stefan, daha sert ve karanlık görünümlü olan ve insan kanı içme konusunda herhangi bir vicdan azabı duymayansa Damon. Bu iki vampirin birbirleriyle mücadelesi sırasında yalnızca Elena değil, genç kızın ailesi ve kasabanın diğer sakinleri de tehlike altında olacak.

Bu tanıtım yazısını boş verin sadece tek bir şey söyleyeceğim ahaha İlk kez bu kadar bir vampir dizisine tutuldum,kesinlikle izlenmesi gereken bir yapım.
poison-ivy
Admin
Admin
poison-ivy

Zodyak : Boğa Mesaj Sayısı : 141
+ Rep : 5
Lakap : Cancan

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries EmptyPaz Ağus. 15, 2010 7:37 am

Kitabını bir ara indirip okumaya başladım ama kalitesiz olduğu için e-book'u bırakmak zorunda kaldım süper bir dizi & kitap.
https://prettylittleliarstr.yetkinforum.com
O L Y M
Süper Moderatör
Süper Moderatör
O L Y M

+ Rep : 3

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries EmptyPaz Ağus. 15, 2010 1:34 pm

Hiç izlemedim.Ama paylaşım için saoool. (:
Liveymom.
Admin
Admin
Liveymom.

+ Rep : 1
Lakap : Çilek

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries EmptyPaz Ağus. 15, 2010 1:51 pm

Sanırım en son 13.bölümde kalmıştım.
Yeniden başlıycam izlemeye.Çok sağol Esat. flll
Esat
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries EmptyPaz Ağus. 15, 2010 1:55 pm

Rica ederim hug
♥mãtmazellã♥
Moderatör
Moderatör
♥mãtmazellã♥

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries EmptyPaz Ağus. 15, 2010 11:22 pm

2 günde 1. sezonu bitirmiş biri olarak hastasıyııııııııııım aşkkk ..
Damon ~ Elena ilişkisi çok hoşumuza gitsede .. [ zaten hep imkansız aşkları seçeriz ya haha ] Stefan ~ Elena daha mantıklı bence ve Katherine .. Onu boğabilirim yine katıp karıştırıcak ortalığı .. 2. sezonu beklmekteyimm .. =)
Esat
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 3:08 am

^^ Elena ve Damon olmalı, inlv Stefan'da Katherine ile olsun nnn Anna'nın ölümü çok üzdü beni Crying or Very sad
Aria~
Yeni Üye
Yeni Üye
Aria~

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 5:17 am

Elena & Stefan olsun. ahaha
Ama Damon'a da lazım. haha
Benim de izlediğim tek vampir dizisiydi. masum
Diğer vampir dizilerine yan gözle bile bakmadım. ahaha
poison-ivy
Admin
Admin
poison-ivy

Zodyak : Boğa Mesaj Sayısı : 141
+ Rep : 5
Lakap : Cancan

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 6:33 am

Bencede Elena & Stefan olsun .

Damon'ı haketmiyo Elena xD .
https://prettylittleliarstr.yetkinforum.com
Esat
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 11:28 am

Bakalım neler olacak yeni sezonda.Ben True Blood'a bakıyorum birde ahaha Ama bunun yerini tutmaz.Gerçi Anna'yı öldürdüler ama yine de izliyorum Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
♥mãtmazellã♥
Moderatör
Moderatör
♥mãtmazellã♥

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 12:28 pm

True Blood'un zorla 3 bölümünü izledim .. Acaip sıkıldım ..
Aslında sonradan güzelleşiyor dizi dediler ama işte sıkılınca bakmadım bir daha da .. haha ..
Evet evet ..
Damooooooooooooon aşkkk
Esat
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: The Vampire Diaries   The Vampire Diaries EmptyPaz Ağus. 29, 2010 11:54 am

Birazcık sıkıcı olduğu doğru ama heyecan artıyor ilerleyen bölümlerde.Damon&Elena aşkkk

The Vampire Diaries
1 sayfadaki 1 sayfası